Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

Firmamız,

Royal Yapı Havalandırma Sistemleri Adı Altında , 2010 yılında kurulmuştur.

Split klimalar ile HVAC sektörüne adımını atan Royal Yapı  kısa süre içerisinde hava temizleme cihazları, nem alıcılar, dış ünitesiz ve mobil klimalarla ürün yelpazesini genişleterek müşterisine farklı çözümler sunmaya başlamıştır.

2013 Yılında pvc ürünler imalatına giriş yapan firmamız, bu alandada en yenilikçi çözümler ile müşterilerine yüksek kalitede ürünler üretip, sunmaya başlamıştır.

Sürekli eğitim ve gelişime önem veren Royal Yapı, üretim alanlarındaki araştırma-geliştirme uzmanları ile bilgi paylaşımının yanı sıra, yatırımcılar, projeciler, mimarlar ve uygulama şirketleri ile talep ve beklentilerini tartışarak tüm dünyadan bilgi transferini hızlandırma ve örnek projelere örnek çözümler üretme amacındadır.

2014 Yılının son çeyreğinde tavukçuluk sektöründede yenlilikçi kafes sistemleri ile üretime başlamış,dürüst ve ilgili ticaret ahlakımız ile beraber, müşterilerimizin yoğun istekleri doğrultusunda kümes ekipmanları üretim,satış ve pazarlamasına adım atmış bulunmaktayız.

Kurulduğu günden bugüne ticaret ahlakamızı bozmadan, müşterilerimize en uygun hizmet ve ürünü sunmaya uygun adımlar ile devam etmekteyiz.